הונדה אקורד אמריקאית - אוטו

יתרונות חסרנות

יתרונות /

חסרונות /

בשורה התחתונה /

הונדה אקורד אמריקאית 2015 חוות דעת

 • רקע כללי

  הונדה אקורד האמריקאית היא לא בדיוק האקורד המוכרת של השכן. מדובר במכונית שונה מהאקורד המוכרת לנו, האירופאית, שהוצגה בארה"ב בשנת 2012. היא ארוכה, רחבה וגבוהה מהאקורד האירופאית ומתהדרת בבסיס גלגלים ארוך יותר. גם מבחינת המראה האקורד האמריקאית מציגה עיצוב מעט פשוט יותר, אך היא נראית גדולה ומייצרת רושם חיובי על הכביש. בתא הנוסעים בולט הקשר לארה"ב עם מרווח נדיב לנוסעים ואבזור עשיר מחד, אך איכות החומרים לעיתים פשוטה מהמצופה. האקורד הזו מיובאת לארץ בשיטת היבוא המקביל ע"י חברת 'אלבר' ומגיעה אלינו עם יחידת הנעה אחת שלא תמצאו באקורד האירופאית – היברידית מהדור החדש של הונדה. היא נעזרת במנוע בנזין (2.0 ליטר) ומנוע חשמלי חזק כדי להפיק בסה"כ 196 כ"ס המספקים לה ביצועים נאים ומבטיחים נתוני צריכת דלק מצוינים. בשונה משאר היחידות ההיברידיות המוכרות לנו מהונדה, כאן מדובר במערכת שמסוגלת להניע את האקורד על חשמל בלבד לטווח מוגבל. 

 • עיצוב ונוכחות

  הונדה אקורד אמריקאית שונה מזו המוכרת לנו. כמקובל, היא מעט גדולה מהגרסה האירופאית (בסיס הגלגלים הוא כמעט 278 ס"מ, 7 ס"מ יותר), ועיצובה פחות אלגנטי ויותר בומבסטי. אניני הטעם אולי יעקמו את האף, אבל העיצוב מצליח להשאיר רושם מכובד.

 • תא נוסעים ומטען

  תא הנוסעים עשיר באבזור גם בגרסת הבסיס, אך איכות החומרים מסגירה כי מדובר במכונית פשוטה לשוק האמר יקאי ולא מוצר פרימיום. מנגד, המרווח לנוסעים מצוין מלפנים ומאחור. תא המטען קטן יחסית למקובל, אך מספק בפני עצמו.

 • מנוע וביצועים

  יחידת הכוח ההיברידית מרשימה הן בסעיף הביצועים (196 כ"ס) וכמובן – בתחום החיסכון בדלק. האקורד כיסתה 18 ק"מ לליטר בממוצע במבחן שערכנו, כאשר הנתון הנמוך ביותר היה 12 ק"מ לליטר בנסיעה שכללה סבב עירוני פקוק ורווי עצירות – נתונים מצוינים למכונית סדאן גדולה שכזו.

 • נוחות והתנהגות

  המתלים רכים וסופגים – רוב הזמן הם מספקים גיהוץ יעיל של מהמורות, אולם שיבוש גדול בעיר או רצף קמטים באספלט בכביש המהיר יפרו את שלוותם. בידוד רעשי הכביש בינוני. מבחינת התנהגות האקורד הזו אומנם מפגינה את הניתוק והרכות החביבים על האמריקאים, אך השלדה מוכיחה כי הונדה עדיין יודעת את העבודה.

 • תמורה למחיר

  הונדה אקורד אמריקאית מציעה הנעה היברידית יעילה וחסכונית, מרחב נדיב לנוסעים ואבזור עשיר בתמורה למחיר הגבוה בכ-20% משל משפחתית גדולה רגילה – פער סביר למדי.

 • סיכום

  אופציה מעניינת למנהל החסכן

הונדה אקורד אמריקאית גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
הונדה אקורד אמריקאית גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
196
2,322
220,000
196
2,534
240,000
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים
|

8 1

ציון ותגובת גולשים

ברשותך הונדה אקורד אמריקאית?

הונדה אקורד הייבריד 2014 (צילום: רונן טופלברג)

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

1
 • האוטו שלי

  הונדה אקורד הייבריד 2.0 ליטר, אוט', EX
  מודל: 2012 - 2015

  תאריך: 19.07.2021

  תוכן ריק

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 2

  צריכת דלק ממוצעת: 17.5 ק״מ לליטר

הונדה אקורד אמריקאית צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

2
הונדה אקורד אמריקאית צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
20.1 21.2 19.1 17.0 2
20.1 21.2 19.1 17.0 2
0
17.0